Na potulkách mojim rodným krásnym Slovenskom som zvolila tento pohodlný letný outfit ladený celý do tehlovej farebnosti. Výborne sa hodí v lete k bronzovému opáleniu a ja ako milovníčka farieb a farbičiek taktiež na tvári, ktorých sa obtiažne vzdávam aj v lete, som si k celkovému outfitu zladila aj make-up. Ten nájdete v kategórii Beauty. Všeobecne sa bronzová a tehlová farba nádherne hodí a veľmi rada ju kombinujem s tyrkysovou. Tyrkysovú môžete zvoliť v doplnkoch ako náramkoch, náhrdelníkoch, opaskoch, alebo efektne oživiť outfit akcentovým prvkom v podobe kabelky alebo topánok, ak taký kúsok v šatníku vlastníte. Tiež môžete pridať zlatú, bronzová, zlatá a tehlová trojkombinácia s vaším opálením vytvorí žiarivý svieži look, podobne som postupovala pri očných tieňoch. Potom už len šťavnaté malinové alebo svieže oranžové pery.

Sukňa tehlovej farby strihu do áčka je z vynikajúceho na omak príjemného jelenicového materiálu s prednými hlbokými vreckami a čo je na nej zaujímavé je jej zapínanie zipsom z frontálnej časti a veľké kovové oká na páse.  Ak by sa sukňa použila na holé telo, efekt tohto dizajnu sa ešte zvýrazní. Ja som zvolila tričko tehlovej farby, pohodlné sandále tehlovej farby s kamienkami, košelu na zapínanie aj na uväzovanie pod prsiami tiež príbuznej tehlovej farby rovnako aj kabelku. K oživeniu tyrkysové, bronzové a prírodné náramky, ktoré ladia s bronzovo-zlatým líčením a tyrkysovou očnou linkou.  Líčenie nájdete v kategórii Beauty.Tento pohodlný štýl sa mi zapáčil, nakoľko suknička je veľmi pekne dizajnovo riešená a príjemná na omak a funkčné vrecká sú zaujímavou čerešničkou tohto modelu, o zipse so zapínaním spredu nehovoriac. Ako variant k tehlovej farbe môžete zvoliť béžovú, telovú a viete takto vhodne skombinovať výsledný look.  Košeľový variant so zapínaním a šnurovaním mierne pod prsiami na fotke nemám, no akýkoľvek zvršok v rovnakej farbe sukne by pre prípad chladu pôsobil dokonale. 

Viac – videá a ostatné fotografie sú publikované na  facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista, instagrame mya_mirell a youtube kanáli mya mirell.

Mya Mirell
myamirell.eu
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
Share: