Módna značka Laura Biagiotti je značkou elegancie, ženskosti a grácie. Laura Biagiotti,  módna návrhárka a tvár značky, ktorá minulý rok umrela, bola prezývaná aj kráľovnou kašmíru. Bola jednou z prvých talianskych návhárov, ktorý sa presadili nielen v Taliansku, ale po krátkom čase jej meno zarezonovalo aj vo svete a stalo sa značkou. Firmu vedie v súčasnosti jej dcéra Lavinia Biagiotti. Celé video z módnej prehliadky, skrátené zostrihané video, ktoré som pre Vás pripravila a video so známymi osobnosťami na show si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Video. Po módnej prehliadke som sa aj ja pridala k davu gratulujúcich hostí a podarovala som pani návrhárke darček prezentujúci Slovensko. Outift na túto prehliadku som zvolila príhodne – elegantný biely nohavicový kostým v kombinácii s  béžovo-zlatou blúzkou s rovnako ladenými doplnkami a červenými členkovými čižmičkami s mašlou a kabelkou Made in Italy. Do treskúcej zimy potom už len jemný pletený zlatý šál a ľahký biely kabát z jemnej látky s kožušinkovými vreckami. 

Kolekcia pre sezónu jeseň/zima 2018/19 –  Milan Fashion Week, február 2018.  Módnu prehliadku otvárali  modely v rôznych odtieňoch bielej pozostávajúcich z dlhých, jemných a pletených  šiat a kardigánov.

LAURA BIAGIOTTI – Milan fashion Week, 25. február 2018, kolekcia pre jeseň/zimu 2018/19, zdroj: Vogue It

LAURA BIAGIOTTI – Milan fashion Week, 25. február 2018, kolekcia pre jeseň/zimu 2018/19, zdroj: Vogue It

LAURA BIAGIOTTI – Milan fashion Week, 25. február 2018, kolekcia pre jeseň/zimu 2018/19, zdroj: Vogue It

Za nimi nasledoval plynulý prechod k farbám a zvieracím potlačiam, ktoré sa stali trendom aj pre sezónu jeseň/zima 2018/19. Opäť som bola očarená nositeľnou kolekciou, ktorej kúsky zaujmú širokú verejnosť z radov žien obdivujúcich túto elegantnú značku.

CELEBRITY na prehliadke  Laura Biagiotti

Na prehliadku bola pozvaná  bývalá Miss Italia, 

naša slovenská ex-tenistka Daniela Hantuchová, dlhonohá štíhla vysoká kráska, ďalej množstvo známych ľudí z oblasti módy, 

ako napríklad známy módny editor denníka La Reppubblica, kritik módy a módna ikona Simone Marchetti a mnohí ďalší. Video celebrít si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Video.

Prehliadka sa konala opäť v priestore Piccolo Teatro. Ja som sedela hore na poschodí a mala som tak výborný výhľad na celú kolekciu a promenádu z výšky.

 

 

 

Share: