Milan Fashion Week je udalosťou, ktorú si nenechá ujsť žiadny módny expert, fanúšik a bloger. Na tohtoročnom februárovom týždni módy (02/2018) som mala možnosť opäť na živo uvidieť ako už vyrástli krásne dvojičky, ktoré boli predvedené v závere módnej show Grinko minulý rok vo februári 2017.  Na fotke s jedným z návrhárov Grinko a rozkošnými bábätkami, ktoré sa nechceli otecka pustiť ani za svet.

V rovnakom červenom oufite v kombinácii bez saka iba s previazaním s koženým pásom s kovovým zdobením  na ďalšej show, fotenie  v zákulisí – s mladým talianskym návrhárom Nicola Brognano, ktorý je veľký talent a opäť predviedol zaujímavú kolekciu a prehliadku, ktorá zožala patričný úspech. V módnom ošiali behom na prehliadku Roberto Cavalli ma zastavili na ďalšie interview ohľadom môjho outfitu. Fotografia je od talianskeho fotografa Francophotography66. 

Po prehliadke značky Nicola Brognano, pózovanie pre Paolo Iasilli, fotograf a architekt. Make-up zvolený k outfitu pre polovicu prehliadkového dňa:  Grinko, Roberto Cavalli, Nicola Brognano. Môj červený outfit pre štvrtý prehliadkový deň bol kombináciou výrazného náhrdelníka s kamienkami a fuchsiovými perami,  s čiernym luxusným sakom a červenou blúzkou s volánmi na frontálnej časti a rukávoch. K tomu červené lakované čižmy so striebornou špičkou a biely ľahký trenchcoat s kožušinovými vreckami na prednej časti. Samozrejme červená kabelka a karkuľka je na svete. Nesmie chýbať môj obľúbený červený rúž a výrazné náušnice. Na záver stačí už len jedna farba biele kontrastné sako – ľahký kabát s kožušinovými frontálnymi vreckami a výrazný outfit je na svete. 

Share: